Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER.

Go down 
АвторСъобщение
Fuu
Phobia
Fuu


Female
Брой мнения : 257
Age : 34
Местожителство : Somewhere between nowhere
Registration date : 09.08.2007

Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER. Empty
ПисанеЗаглавие: Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER.   Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER. Icon_minitimeВто Авг 18 2009, 21:42

Един от любимите ми изпълнители, GD от Big Bang, днес навърши 20 години, затова няма как да не му посветя една тема.

Честит рожден ден GD! Гуш
Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER. 67048287

Пожелавам му да бъде все така откачен: Дявол
Spoiler:

Все така сладък: Давам сърцето си
Spoiler:

Все така: ............ lol!
Spoiler:

Но най-вече да ми е жив и здрав, за да продължава да ме радва с хубави песнички. ;)

По този повод, днес на рожденият му ден излезе и първият му соло албум, а именно HEARTBREAKER! Щастливо
Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER. 4025e4bba683aff8

Това е само една от промо снимките, аз като ги видях всички направо ми падна ченето до земята. Но пък точно от него няма какво да се учудвам, по принцип стайлинга му винаги е бил шантав. Не мога да го възприема много рус, ама... както и да е.
Относно самите песни в албума, не съм ги чула всички още като хората, друг път ще напиша отзив.

Клипа на главната песен обаче е много як. ЛИНК КЪМ Ю-ТЮБ Танц
Върнете се в началото Go down
http://miloventimiglia.hit.bg
 
Рожденният ден на G-dragon и новият му албум HEARTBREAKER.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Музика :: МУЗИКАТА на Fuu-
Идете на: