Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сачо - диването! Побърка ме 5 дена!

Go down 
АвторСъобщение
Fuu
Phobia
Fuu


Female
Брой мнения : 257
Age : 34
Местожителство : Somewhere between nowhere
Registration date : 09.08.2007

Сачо - диването! Побърка ме 5 дена! Empty
ПисанеЗаглавие: Сачо - диването! Побърка ме 5 дена!   Сачо - диването! Побърка ме 5 дена! Icon_minitimeПет Авг 28 2009, 22:23

От понеделник до днес беше в нас... Ше се гръмна
Ма ся ми е тъпо като замина... Тъжно
Лазеше ми по нервите няколко дена и нямах търпение да замине, ама сега като съм си сама вкъщи искам пак някой да ми лази по нервите.

Изгледахме сигурно 20 епизода на Наруто Шиппууден. хихи Метнахме вчера от 70ти епизод и неска последно гледахме 87. Мале много ме изнерви туй лапи!!! Как може да е за Хидан и Какузу. Ми те са от лошите бе!!! Хем знае и пак им се кефи. Верно, че Хидан е доста як, побъркан и с мега-яка техника, ама все пак... Шикамару е много по-умен, с желязната си логика ги разби накрая. Ама не, на Сашо битки му дай! Да се колят и черва да фърчат. Череп Както и да е...
(Пф, ся пак ше си гледам сама тъпите серии.)
Ся се сетих... той им викаше някакво смешно, ама какво беше... Шипота, Шипуни... не мога да се сетя. Annoying

Вечер ми заспиваше от 11ч, а сутринта - 8 и 30 на крак! Егати, ми аз не съм свикнала тъй.

И само Еминем! Ако ше се пуска някаква музика Еминем тряа да е! Вика ми "Аз тоз Г-Драгон не го харесвам", а след 2 мин го чувам да си тананика негова песен. Какво е туй ся...

На всичкото отгоре, трябваше и да му разкодирам измислените думи като "ВриРора (в-бокса), Колко е крака? (Колко е часа?), Ререра (Тефтера) и тем подобни.... Ше се гръмна

Ай стига съм се оплаквала. ^^ Сега мога да си правя пак каквото си искам....
Върнете се в началото Go down
http://miloventimiglia.hit.bg
 
Сачо - диването! Побърка ме 5 дена!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общи :: КАКВО МИСЛИ Fuu за... ВСИЧКО.-
Идете на: