Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children

Go down 
АвторСъобщение
Fuu
Phobia
Fuu


Female
Брой мнения : 257
Age : 34
Местожителство : Somewhere between nowhere
Registration date : 09.08.2007

FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children Empty
ПисанеЗаглавие: FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children   FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children Icon_minitimeПет Авг 28 2009, 23:07

Най-накрая се наканих да ги гледам тея 2 филма!!!
(Сашо спомогна де, щото искаше детско, аз пък исках да е и яко и така...) Намиг


THE SPIRITS WITHIN
FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children Fantas10
Макар че ми го препоръчваха горещо, останах доста, доста разочарована. Навремето сигурно наистина е бил хит, защото арт-а е невероятен! Ама наистина невероятен! За сметка на това сюжета ми беше пълна боза, надявах се поне да има готини батълни сцени, ама и това нямаше.
Всичко на всичко беше сълзлива любовна история заплетена с грозни извънземни. Смисъл никакъв не намерих, може би не го гледах в подходящото време и с подходящото настроение, ама не бих си и правила труда да го разучавам и гледам втори път.
Може и вече аз да съм се наситила на такива истории, не знам. Факт е, че за времето си е предизвикал истинска революция, а това не може да е напразно.
(Или пък Rangos и endorian ме бяха надъхали прекалено...)

ADVENT CHILDREN
FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children Advent10
Е, това вече беше съвсем друго нещо!!! За 24 часа 2 пъти го гледах! Като се сетя със Сашо през 5 мин как коментирахме направо ми става смешно! хихи Из цялата къща се чува само: "ААА! Мале! Виля го туй уе! ЕГАТИ! Тоз Клауд...." и т.н.
Много по-интересен ми беше от другия, смисъла му беше по-смислен (хаха, че го казах), героите му бяха по-яки, повече забавни моменти имаше, а батълните сцени бяха ЖЕСТОКИ! АМА НАИСТИНА ЖЕСТОКИ! Пак имаше любовна история, ама не лигава като в "The spirits...".
Не знам какво да кажа друго освен, че ще го гледам още поне 2-3 пъти и задължително ще го запиша на диск!!! Безценна лента е това, трябва да е в архива непременно!

P.S. Само да спомена, че по принцип мразя футуристични филми, също така мразя и компютърна анимация... Не знам как се реших да ги гледам тези 2 филма, като са точно такава комбинация.
И въпреки това Advent Children е велик!!! Дирекно влиза в топ 10 любими филми!
Върнете се в началото Go down
http://miloventimiglia.hit.bg
 
FINAL FANTASY: The Spirits Within & Advent Children
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кино и телевизия :: КИНОТО и Fuu-
Идете на: