Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Последния филм, който ми направи впечатление

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
selfish_girl
I AM LOCO
selfish_girl


Female
Брой мнения : 292
Age : 35
Местожителство : My dying world
Registration date : 12.08.2007

Последния филм, който ми направи впечатление Empty
ПисанеЗаглавие: Последния филм, който ми направи впечатление   Последния филм, който ми направи впечатление Icon_minitimeСъб Авг 29 2009, 19:37

Понеже не гледам много филми и най-често питам по-умните си и опитни в гледането на филми приятели, а от тях още по-малък процент ми харесваг, та ще пиша само за тези, които са ми станали любими... Тъй като станаха много запетайки, ще почна ново изречение. И тъй... Отварям си Д-то, (имам предвид папката Д в компютъра за хората с мръсно ученическо подсъзнание, макар че само аз май се сетих какво си помислих, но както и да е ! ) (затварям скобата) ) МУХАХА ! Тъй, ся сериозно. Отварям папка Де, папка Фимли и какво виждаме тук (потривам ръчички да изненадам малкото четящи тази глупост) - виждаме видеото с избрани моменти на сатирика Джордж Карлин, което гледах с един приятел. Много поучително, саркастично обвинително и събличащо всички познати мерзости, които всеки ден ни врат в лицето и ние приемаме тази мръсотия без дори да се противим или като се противим само вътрешно и събираме, събираме гняв, това се отразява на органите ни и хоп... Както и да е! Тъй че поуката е - изберете си метод за справяне с гнева, ако ви пука за нещата, които ви врат в лицето и нека този метод е целесъобразен, невредящ на живи лица или животни, метод който не използва кожата на катерици и ги оставя голи и подтиснати в гората да страдат от налегналата ги депресия, понеже вече и в зоопарка не ги искат, защото Айс Ейдж е нападнал екрана на малки и големи и анимационната катерица е много по-практична, особено след дълъг пработен ден - прибираш се, настаняваш си дупето на стола пред екрана или в някое вмирисано кино с омекнали пуканки и се наслаждаваш на новохилядолетното филмче, докато катериците стоят сами в гората и не успяват да привлекат ничий интерес. Таа мисля за разбралите това беше една много поучителна лекция стил Яница, а извода от нея е - блъскайте боксовата круша и посещавайте по-често гората с чувал жълъди - катериците имат нужда от вас. А за този, който е свикнал с мръсотията наоколо и самия той замеря всичко около себе си с такава, като игнорира заплахите, с които ни плашат за свършека на света и хвърля найлонки по дърветата, с една дума на мерзавеца непукист - та МЕРЗАВЕЦО - нека продължава да не ти пука! Някой ден и за теб ще има Ривендж, когато съседа те уцели с по-голямото зло, от това, за което си го преценявал, че умее. МИР ВАМ драги читатели!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/selfish_girl7
Fuu
Phobia
Fuu


Female
Брой мнения : 257
Age : 34
Местожителство : Somewhere between nowhere
Registration date : 09.08.2007

Последния филм, който ми направи впечатление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последния филм, който ми направи впечатление   Последния филм, който ми направи впечатление Icon_minitimeПон Авг 31 2009, 17:55

хихи хихи
Браво Яцо, разсмя ме още на четвъртия ред lol! Наистина само ти си помисли, това дето си си помислила. хихи
Инак не разбрах много ясно дали ти е харесал филма, ама поне се посмях, туй е важното хихи
Върнете се в началото Go down
http://miloventimiglia.hit.bg
 
Последния филм, който ми направи впечатление
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кино и телевизия :: КИНОТО и Selfi-
Идете на: