Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Рап течението

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
selfish_girl
I AM LOCO
selfish_girl


Female
Брой мнения : 292
Age : 35
Местожителство : My dying world
Registration date : 12.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeПет Авг 24 2007, 12:02

Какво мислите за рапа и хип-хопа - песните, където се пее само за пари, коли и жени? Къде откривате стойностното в този тип музика?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/selfish_girl7
infz
This is the new shit
infz


Брой мнения : 33
Registration date : 30.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeЧет Авг 30 2007, 21:47

Много са тъпи.. Намиг
Върнете се в началото Go down
Jesus ♥'s Me
Clown
Jesus ♥'s Me


Male
Брой мнения : 55
Местожителство : utopia
Registration date : 20.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeЧет Авг 30 2007, 22:47

НЕ харесвам този тип музика, нито хората, които я слушат. Общо взето най-нестойностният и "лесен" стил + поп фолка. Един стил, който всеки може да пее и прави музика, стига да има речник с тъпизми и да може да повтаря думата "лайно" 100 пъти за секунда. намиг! А да не говорим за българския рап, смешни са. Аа не!
Върнете се в началото Go down
Fuu
Phobia
Fuu


Female
Брой мнения : 257
Age : 34
Местожителство : Somewhere between nowhere
Registration date : 09.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeСъб Сеп 08 2007, 20:11

Jesus ♥'s Me написа:
НЕ харесвам този тип музика, нито хората, които я слушат. Общо взето най-нестойностният и "лесен" стил + поп фолка. Един стил, който всеки може да пее и прави музика, стига да има речник с тъпизми и да може да повтаря думата "лайно" 100 пъти за секунда. намиг! А да не говорим за българския рап, смешни са. Аа не!
Донякъде съм съгласна, донякъде не.
За бг изпълнителите подкрепям, че не стават.
Но като цяло рапа въобще не е лесен стил и няма никаква връзка с чалгата, която е. Текстовете му са много по-сложи, дълги, смислени и т.н. Това, че има цинизми въобще не ги прави глупави. В никакъв случай не защитавам комерсиалните рапърчета с големите ланци от типа на 50 cent, Ne-yo ...

btw много повече ми харесва да видя на улицата някои изсухлен хип-хопър, отколкото някое фешънче с дънчици и блузка.

... иначе, не. Не слушам рап, не е моята музика.
Върнете се в началото Go down
http://miloventimiglia.hit.bg
selfish_girl
I AM LOCO
selfish_girl


Female
Брой мнения : 292
Age : 35
Местожителство : My dying world
Registration date : 12.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeНед Сеп 09 2007, 14:02

МЕне много ме кефят Suffer H с първите си два албума, в които всичко е като рап ама със смисъл. И като ги слушам още повече взима да не ми пука.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/selfish_girl7
Jesus ♥'s Me
Clown
Jesus ♥'s Me


Male
Брой мнения : 55
Местожителство : utopia
Registration date : 20.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeПон Сеп 10 2007, 03:51

li††le_demonchild написа:
Jesus ♥'s Me написа:
НЕ харесвам този тип музика, нито хората, които я слушат. Общо взето най-нестойностният и "лесен" стил + поп фолка. Един стил, който всеки може да пее и прави музика, стига да има речник с тъпизми и да може да повтаря думата "лайно" 100 пъти за секунда. намиг! А да не говорим за българския рап, смешни са. Аа не!
Донякъде съм съгласна, донякъде не.
За бг изпълнителите подкрепям, че не стават.
Но като цяло рапа въобще не е лесен стил и няма никаква връзка с чалгата, която е. Текстовете му са много по-сложи, дълги, смислени и т.н. Това, че има цинизми въобще не ги прави глупави. В никакъв случай не защитавам комерсиалните рапърчета с големите ланци от типа на 50 cent, Ne-yo ...

btw много повече ми харесва да видя на улицата някои изсухлен хип-хопър, отколкото някое фешънче с дънчици и блузка.

... иначе, не. Не слушам рап, не е моята музика.

Интересно е обаче, щом и ти не го харесваш, защо си отделила цял подфорум в личния си форум за него. Или вече така е модерно? усмивка
Върнете се в началото Go down
Fuu
Phobia
Fuu


Female
Брой мнения : 257
Age : 34
Местожителство : Somewhere between nowhere
Registration date : 09.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeВто Сеп 11 2007, 11:50

Jesus ♥'s Me написа:
li††le_demonchild написа:
Jesus ♥'s Me написа:
НЕ харесвам този тип музика, нито хората, които я слушат. Общо взето най-нестойностният и "лесен" стил + поп фолка. Един стил, който всеки може да пее и прави музика, стига да има речник с тъпизми и да може да повтаря думата "лайно" 100 пъти за секунда. намиг! А да не говорим за българския рап, смешни са. Аа не!
Донякъде съм съгласна, донякъде не.
За бг изпълнителите подкрепям, че не стават.
Но като цяло рапа въобще не е лесен стил и няма никаква връзка с чалгата, която е. Текстовете му са много по-сложи, дълги, смислени и т.н. Това, че има цинизми въобще не ги прави глупави. В никакъв случай не защитавам комерсиалните рапърчета с големите ланци от типа на 50 cent, Ne-yo ...

btw много повече ми харесва да видя на улицата някои изсухлен хип-хопър, отколкото някое фешънче с дънчици и блузка.

... иначе, не. Не слушам рап, не е моята музика.

Интересно е обаче, щом и ти не го харесваш, защо си отделила цял подфорум в личния си форум за него. Или вече така е модерно? усмивка
Мне, просто не всички слушат метъл и реших, че трябва да има всякакви стилове...затова и има поп Добре
Върнете се в началото Go down
http://miloventimiglia.hit.bg
selfish_girl
I AM LOCO
selfish_girl


Female
Брой мнения : 292
Age : 35
Местожителство : My dying world
Registration date : 12.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeЧет Апр 17 2008, 09:22

Напоследък забелязвам колко много рапъри и хипхопърчета носят кецове от тея големите, дето ги носят и метълите. И имам чувството, че се подкрепят. Не знам дали се харесват или се дразнят от различните си стилове. ЧЕстно казано ми е интересно какво е мнението на почиталите на единия стил за почитателите на другия.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/selfish_girl7
Street_Walker
Evil Angel
Street_Walker


Female
Брой мнения : 176
Age : 33
Местожителство : In The Air Tonight
Registration date : 12.08.2007

Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitimeВто Авг 05 2008, 11:18

То аз големите кецове, дето повечето метъли ги носят, ги забелязвам не само по рапърите и хип-хопърите, сега вече и сульо и пульо ги обуват. Скоро хората вече няма да могат да си отличават стиловете на музика по дрехите, тъй като всеки е тръгнал с каквито си дрехи иска. Това е хубаво до известна степен, защото няма да могат да ти слагат табела - тоя е метъл щот е в черни дрехи или тая е кифла, щото си облякла розова блузка и дънки... ама от друга пък страна ...виждаш широки дънки, гривни, кецове и се ухилваш, че виждаш метъл, а то се оказва някакъв си 'почитател' на стила на обличане. Какво?
Колкото до това какво мисля за почитателите на различните стилове музика от моя, какво мога да мисля, уважавам вкусовете на всеки и не мога да кажа на някой какво да слуша, както и той не може да ми каже...
Общо взето стила музика не ми е чак толкова голяма пречка, за да ми допадне човек. Конкретно за хип хоп-а, смея да кажа дори, че и аз слушам от време на време, ама не съм запален слушател. Привърженик съм на това, че винаги трябва да има по малко разнообразие. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/KidWithGuns/
Sponsored content





Рап течението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рап течението   Рап течението Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рап течението
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Музика :: Рап и хип-хоп-
Идете на: